Na firemním dnu v Brně jsme hodnotili poslední kvartál roku 2018 investiční skupiny DRFG

V brněnském hotelu Courtyard Marriott se v pátek 4. ledna 2019 sešlo téměř dvě stě lidí převážně z finanční distribuce DRFG.

Poslední kvartál roku 2018 nejprve zhodnotil obchodní ředitel DRFG Finance Petr Válek, který zároveň ocenil nejúspěšnější obchodní manažery jednotlivých divizí a také nejlepší investiční konzultanty. Tím úplně nejvýkonnějším poradcem byl opět Michal Pořádek, který za uplynulý rok uzavřel přes 300 smluv za téměř 130 milionů korun.

Poslední čtvrtletí loňského roku pak hodnotil také majoritní akcionář David Rusňák a dopolední část programu zakončil ředitel nadace DRFG David Macek, který do sálu pozval tři krále z Diecézní charity Brno, kteří nepřinesli dary, ale kasičky a taky přenosný platební terminál.

Po obědě prezentoval aktuální čísla na akciových trzích analytik Ondřej Záruba. Připravované marketingové akce letošního roku představila tisková mluvčí Lucie Heřmanská a s chystaným projektem DRFG “mobilizace českého kapitálu” ji doplnil hlavní ekonom CZECH FUND Lukáš Kovanda. Firemní den pak zakončil ředitel finanční distribuce Břetislav Hrabě motivačním videem.

Comments are closed.

Souhlasím s užitím cookies pro marketingové účely. Více informací zde