Investiční akademie odstartovala setkáním v Moravském krasu

Celoroční vzdělávací projekt Investiční akademie, určený nejlepším poradcům finanční distribuce DRFG, odstartoval 20. září v rekreačním středisku Baldovec. Dvoudenní setkání padesátky nominovaných investičních konzultantů, začalo pátečním školením ekonoma a analytika Ondřeje Záruby. Dopoledne se účastníci seznámili s pravidly a cílem projektu, zároveň probrali první z celkem čtrnácti vzdělávacích témat. Teoretická část odpoledne pokračovala praktickým cvičením a prezentací jednotlivých týmů. V sobotu pak účastníky čekala soutěž nazvaná „Pevnost Baldyard“, při níž týmy proti sobě soupeřily v různých disciplínách.

„Pobyt na Baldovci jsem si užil, s účastníky jsme se odreagovali, čemuž pomohla i změna prostředí a pobyt v přírodě. Líbila se mi kombinace vzdělávání s teambuildingovou soutěží, během které jsme se blíže poznali. Těším se na další akce Akademie.“ zhodnotil úvodní setkání Petr Válek, ředitel interní distribuce.

Projekt Investiční akademie má za cíl zvýšit odbornost talentovaných poradců v oblasti investičních produktů a zlepšit je v jejich prodeji. „Jsem přesvědčen, že Akademie přispěje k odlišení se na trhu, nejen ve stylu naší práce a mimořádných obchodních výsledcích, kterých dosahujeme již dnes, ale také v úrovni znalostí a odbornosti mých kolegů.“ popisuje svou vizi Břetislav Hrabě, ředitel DRFG Finance.

Zajímavá je pro soutěžící i motivační odměna, kterou získá ten nejlepší na základě kritérií a splněných úkolů během celého roku. „Věřím, že poradci s lepšími odbornými dovednostmi se naučí dobrým obchodním návykům tak, aby své know-how přetavili v obchodní úspěch.“ dodává Ondřej Záruba, hlavní lektor Akademie a analytik společnosti Comsense.

Další setkání se koná v polovině října, kdy se účastníci mohou těšit na školení v oblasti měkkých a tvrdých dovedností.

Comments are closed.

Souhlasím s užitím cookies pro marketingové účely. Více informací zde