DRFG partnerem Czech Snow Polo Masters 2017

Špindlerův Mlýn na několik dní ovládlo koňské polo. Přímo pod jedním z nejoblíbenějších svahů České republiky se v pátek a v sobotu 3. – 4. 2. odehrál již čtvrtý ročník Czech Snow Polo Masters 2017.

Luxus turnaje dokreslila nasvětlená hrací plocha, světoví hráči a bohatý doprovodný program.

Tento turnaj byl exkluzivní také tím, že se jako jediný nejen v České republice, ale i ve střední Evropě odehrával na sněhu.

Na prestižní turnaj královského sportu se slétli hráči z celého světa. Zastoupena byla například Anglie, Jihoafrická republika, Malajsie. Mezi sebou se utkaly týmy Prestige Models, Bogner a Elan.

Titul Czech Snow Polo Masters 2017 si po napínavém souboji odnesl Polo Team Bogner, který vedl zkušený hráč póla Zul Junus z Malajsie. Druhé místo obsadil tým PRESTIGE MODELS v čele s kapitánem John Bunn z Anglie. Tento tým současně nese název exkluzivního organizátora turnaje a generálního partnera, jenž měl celou akci pod svojí taktovkou. Třetí místo v turnaji získal tým Elan pod vedením kapitána Graham Waring z Anglie.

Spolu s agenturou Prestige Models je pořadatelem akce i Gill Polo v čele s Naveedem Gillem, který je považován za zakladatele koňského póla v České republice.

 

Špindlerův Mlýn ožil také večerním VIP programem

Luxusní prostřední Špindlerova Mlýna kromě samotných hráčů přivítalo také úspěšné podnikatele, ředitele prestižních firem a slavné osobnosti. Turnaje mohla sledovat i široká veřejnost přímo pod svahem Sv. Petra.

Moderování se zhostila oblíbená Lenka Vacvalová, VIP večery pak provázela Eva Decastelo. Oba galavečery byly pak pro VIP hosty připraveny přehlídky exkluzivních modelů sourozeneckého dua Ponerových, nepřehlédnutelných plavek Neonky, luxusního oblečení značky Bogner, spodní prádlo Werso a obleky Ceremoni.  Nesměla chybět ani pěvecká vystoupení.

Během dne diváci mohli vidět krásnou Kristie, večer to pak rozjela slovenská dvojice TWiiNS. Originální outfity předvedla například známá modelka Gabriela Franková, vítězka prestižní soutěže krásy Look Bella 2016 Helena Nejtková, vítězka soutěže krásy Look Bella 2015 Markéta Konopásková, vítěz Look Bella 2016 Ladislav Danics aj.

Pro hosty celého turnaje připravil Skiareál Špindlerův Mlýn noční lyžování a nepřehlédnutelnou snow show na sněhu. Návštěvníci se mohli na polo hřiště podívat i z ptačí perspektivy díky horkovzdušnému balonu partnera Bogner.

 

Foto: Zbyněk Maděryč

Foto: Arthur Koff

Foto: David Mountain

Comments are closed.

Souhlasím s užitím cookies pro marketingové účely. Více informací zde