Den elitních poradců ve Velkých Karlovicích

Dvacítka našich nejlepších investičních konzultantů se sjela do Velkých Karlovic, kde pro ně byl připraven celodenní motivačně-vzdělávací program. Setkání se zúčastnili členové klubu Elita DRFG, pro něž byla přítomnost odměnou
za výjimečné výsledky v uplynulých měsících.

Projekt Elita je pro nás nesmírně důležitý. Tvoří ji 20 nejlepších obchodníků, kteří jsou do skupiny nominováni na základě výsledků za poslední tři plovoucí měsíce. Členové se pravidelně schází a vzájemně sdílejí své aktuální zkušenosti z terénu, vzdělávají se během školení a tréninků a mají tak mnohem lepší přístup k aktuálním informacím. To pochopitelně pociťují i klienti, protože profesionalita našich konzultantů neuvěřitelně vzrostla,“ popisuje Břetislav Hrabě, ředitel DRFG Finance.

Dopolední blok odstartoval Peter Urbanec, jehož prezentace byla zaměřena na nové obchodní a motivační impulzy pro rok 2018. Během školení si účastníci předávali různé tipy z praxe a zamýšleli se nad konkrétními obchodními situacemi. Odpolední částí provázel ekonom Ondřej Záruba, který seznámil poradce s aktuální situací na kapitálových trzích. Dále se věnoval prodeji investic a instrumentů skrze odbornost. Následné wellness a večerní posezení u dobrého vína v přátelské atmosféře bylo pro všechny příjemným zakončením úspěšného dne.

Akce byla velmi povedená, program byl, doufám nejen pro mě, velmi obohacující a věřím, že se mi i díky tomu podaří pokračovat v mých obchodních výsledcích i v dalším období.  Po této akci je jistě pro každého z Elity motivací v ní zůstat,“ hodnotí akci Aleš Brabenec, ředitel společnosti EFEKTA IZ.

Elitní den se konal v útulném Grandhotelu Tatra, který poskytl maximální komfort, prosvětlené konferenční prostory a výtečnou gastronomii. Obchodníkům se hotel zalíbil natolik, že si pobyt prodloužili na celý víkend a vzali s sebou také partnerky a děti.

Všem poradcům děkujeme za výborně odvedenou práci.

Comments are closed.

Souhlasím s užitím cookies pro marketingové účely. Více informací zde